نصب دوربین مدار بسته در رشت (جشنواره تخفیف)

نصب دوربین مداربسته در رشت

نصب دوربین مدار بسته در رشت توسط متخصصین تیم بک آپ، از جمله بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید برای افزایش امنیت محل کار یا زندگی خود داشته باشید.
در ادامه قصد داریم خدمات خود را به شما معرفی کرده و درباره نصب دوربین و دزدگیر اماکن صحبت نماییم.

راه های ارتباطی با مجموعه بک آپ

راه های ارتباطی برای دریافت خدمات نصب دوربین مداربسته در رشت:

تماس باما

تلفن تماس: 01332725975 تلفن تماس: 09111365431

آدرس

رشت بلوار دیلمان،خیابان ابوالقاسمی، بعد از پلاسکو شگفت انگیز، روبروی بوستان 18

دوربین مداربسته در رشت

نصب انواع دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته از جمله مهم‌ترین اختراعات توسعه یافته در قرن اخیر است که توانسته انقلاب عظیمی در سطح امنیت مردم جهان ایجاد نماید و بسیاری از جنایات و تخلفات را ثبت و ضبط کند. دوربین مدار بسته به نوعی توانست زندگی روتین افراد را ثبت و ضبط کند و به این روش، تاثیرات مختلفی در سبک زندگی نوع بشر ایجاد نمود.

نصب دوربین مدار بسته در رشت توسط متخصصین تیم بک آپ، از جمله بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید برای افزایش امنیت محل کار یا زندگی خود داشته باشید.

در ادامه قصد داریم خدمات خود را به شما معرفی کرده و درباره نصب دوربین و دزدگیر اماکن صحبت نماییم.

برخی از برند های دوربین مداربسته موجود در بک آپ گروپ​

مراحل نصب دوربین مدار بسته در رشت

برای استفاده بهینه از دوربین مدار بسته در منزل، محل کار و… لازم است که بهترین متریال را در بهترین حالت ممکن مورد استفاده قرار دهید. نوع، رزولوشن و امکانات دوربین مورد استفاده شما باید با نیازهای شما و کاربری ساختمان مورد نظر در هماهنگی باشد تا بتواند نتیجه دلخواه را به دست آورده و در مواقع نیاز مورد استفاده باشد.

برای نصب دوربین مدار بسته در رشت کافی است خواسته خود را به ما اعلام کنید تا باقی مراحل کار به بهترین و حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن برای شما انجام گیرد. ما در مجموعه خود تلاش کرده‌ایم که مسیر کار را برای شما تا حد امکان آسان و نتیجه نهایی را تا حد امکان، راضی کننده کنیم. مراحل کار در مجموعه ما به این صورت خواهد بود:

  1. مشاوره رایگان

اگر در حال فکر کردن به نصب دوربین مدار بسته یا دزدگیر اماکن هستید و حتی اگر تصمیم نهایی خود را نگرفته‌اید، استفاده از مشاوره رایگان ما برای شما قطعاً مفید خواهد بود. با نشستن و فکر کردن درباره این موضوع هیچ نتیجه نهایی حاصل نخواهد شد! بنابراین بهتر است با ما تماس بگیرید و ارتباط اول را ایجاد کنید. ما می‌توانیم بسته به خواسته شما به صورت تلفنی یا حضوری برای مشاوره در خدمت شما باشیم و شما را در راه رسیدن به این مقصود راهنمایی کنیم.

  1. بازدید از محل

بنا به خواست شما نماینده تیم بک آپ به صورت حضوری برای بازدید از محل و ارائه توضیحات در محل مورد نظر شما حاضر خواهد شد. در این بازدید ما می‌توانیم محل نصب دوربین‌ها، محل قرارگیری رک و DVR و سایر جزئیات مربوطه را به شما توضیح دهیم و این را به عنوان بخشی از مشاوره رایگان خود برای شما در نظر خواهیم گرفت.

      3. انتخاب نوع دوربین و تجهیزات

بررسی مکان، تحلیل نیازهای شما و آنچه استانداردها تعریف می‌کنند، ما را به سوی انتخاب نوع دوربین و دیگر تجهیزات سوق خواهد داد. در این مرحله ما هر آنچه شما از انواع دوربین مدار بسته نیاز خواهید داشت را به شما معرفی خواهیم نمود تا با در نظر گرفتن بودجه مد نظرتان، بهترین گزینه برای شما مشخص شود. انتخاب دوربین از این جهت اهمیت دارد که برای نوع کاربری مختلف، دوربین‌های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال نصب دوربین مداربسته در ویلا و باغ استانداردهای متفاوتی نسبت به نصب دوربین مدار بسته در کارخانه دارد.

 

 

      4.ارائه پیش فاکتور

مرحله بعدی، ارائه پیش فاکتور به شما بر اساس نیاز و خواست شماست. ما بر اساس آنچه نیاز دارید، انواع اقلام و مزایا و معایب هر یک را پیش روی‌تان خواهیم گذاشت و پس از انتخاب برند و نوع تجهیزات مورد نظر، به شما پیش فاکتوری مبنی بر تعرفه و هزینه نصب دوربین مداربسته رشت ارائه خواهیم نمود.

      5.نصب با کمترین هزینه و بهترین بازدهی

پس از تایید پیش فاکتور از سوی شما، با کمترین فوت وقت تیم متخصصین بک آپ با تجهیزات کامل در محل حاضر شده و با آموزش‌های تخصصی که دیده‌اند، سعی می‌کنند کار نصب و راه اندازی را به تمیزترین، سریع‌ترین و بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهند. متخصصین فنی مجموعه ما آموزش دیده‌اند که با انتخاب بهترین مسیرهای تردد کابل‌ها و بهینه‌ترین شکل کانفیگ DVR، هزینه‌های نصب و راه اندازی را برای شما تا حد امکان کاهش دهند.

      6.تحویل و آموزش

پس از پایان نصب و راه اندازی، نوبت به تحویل و آموزش کامل خواهد بود. متخصصین ما موظفند که تمامی پرسش‌های شما را درباره نحوه استفاده از دوربین یا دزدگیر پاسخ دهند و از یادگیری شما اطمینان حاصل کنند و سپس محل را ترک نمایند.

       7.پشتیبانی سه ماهه رایگان

کار ما با شما در اینجا به پایان نمی‌رسد. تیم بک آپ علاوه بر گارانتی‌ محصولات و خدمات خود برای مدت معین (با توجه به برند انتخاب شده)، خود را موظف می‌داند که شما را در استفاده از خدمات ارائه شده و رفع مشکلات احتمالی یاری کند.

بنابراین برای یک فصل کامل هر گونه مشکلی با تجهیزات نصب شده و یا کار با آن‌ها داشتید، ما به صورت رایگان برای رفع مشکلات و پاسخ به سوالات، در خدمت شما خواهیم بود. در نظر داشته باشید که تمام این گام‌ها تنها با درخواست مشاوره رایگان شما به وقوع پیوسته و باقی گام‌ها همگی در چارچوب وظایف ما خواهد بود.

 

0
بالغ بر پروژه انجام شده در این حوزه

نصب دوربین مدار بسته روی گوشی

برخی از کارفرمایان مایلند که به صورت آنلاین و از راه دور، به تصاویر دوربین‌های خود دسترسی داشته باشند و در هر ساعت از شبانه روز که خواستند، بتوانند محیط ایمن شده خود را مشاهده کنند. این کار برای مانیتورینگ کارمندان در شرکت‌ها و کارخانجات و همینطور برای شرایط خاصی در منزل بسیار پرکاربرد خواهد بود. 

به همین خاطر در صورت سفارش شما، می‌توانیم با ایجاد یک شبکه محلی غیر قابل دسترس و ایمن، امکان رصد همیشگی دوربین‌ها برای شما ایجاد کرده و سیستم IP cam را بر روی گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر همراه شما نیز راه اندازی نماییم.

مراحل نصب دزدگیر منزل در رشت

نصب دزدگیر اماکن در رشت نیز مانند نصب دوربین می‌تواند یک عامل امنیتی قدرتمند برای حفظ حریم شما باشد. مراحل نصب دزدگیر اماکن نیز در مجموعه بک آپ مانند مراحل دسترسی به دوربین مداربسته خواهد بود. یعنی کافی است به صورت حضوری، تلفنی، ثبت اطلاعات در سایت و هر روش دیگری که راحت‌تر هستید، با ما به مشاوره رایگان بنشینید و سپس ما باقی مراحل را با تایید شما انجام خواهیم داد.

یک نکته که نصب دزدگیر را از نصب دوربین مداربسته متمایز می‌کند، انتخاب نوع چشمی‌های الکترونیک یا همان سنسورهای حرکتی و همچنین انتخاب محل نصب آن‌هاست. این چشم‌های الکترونیکی باید تمام محیط مورد نظر شما را پوشش دهند و به گونه‌ای باشند که بتوانند به تمامی از اموال و دارایی‌تان محافظت کنند. محل قرارگیری چشمی‌ها، محل قرارگیری رک و خود دستگاه دزدگیر (به گونه‌ای که از دسترسی دزدان و متجاوزان دور باشد) از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

 

 

مزایای نصب پکیج دوربین و دزدگیر اماکن در رشت

دوربین‌ها هر چند که قابلیت بازدارندگی از جنایت و دزدی را دارند، اما هرگز به اندازه یک دزدگیر اماکن نمی‌توانند مزیت ایجاد کنند. معمولاً کار دوربین‌ها این است که تصاویر را ضبط کنند و این یعنی اتفاقی که افتاده در جایی ضبط شده است. این مزیت بسیار خوب و کاربردی است؛ اما گاهی اصلاً کافی نیست. گاهی لازم است که بنا به دلایل امنیتی، ورود هر شخص یا جنبنده‌ای به یک محیط بلافاصله اطلاع داده شود.

نصب دوربین مداربسته در ویلا و باغ

کار دزدگیر اماکن در این شرایط می‌تواند بهتر از دوربین باشد. دزدگیر اماکن در صورت مشاهده هر گونه حرکت، صدای آژیر را فعال کرده و تمام منطقه را از بروز یک اتفاق در محیط آگاه می‌سازد. ضمن آن که امروزه دزدگیرها بسیار هوشمندتر شده‌اند و با قرارگرفتن یک سیم کارت، می‌توانند فعال شدن سنسورها را به صورت پیامک به شما اعلام کنند. همچنین این قابلیت‌ها نیز وجود دارد که شما دزدگیر خود را از راه دور کنترل و مدیریت نمایید. به این ترتیب وجود دزدگیر اماکن در کنار دوربین می‌تواند کامل‌ترین شکل امنیت را برای شما به ارمغان آورد.

نصب دوربین مدار بسته در کارخانها در رشت

یکی دیگر از مزایای نصب پکیج دوربین مدار بسته و دزدگیر اماکن در رشت توسط تیم بک آپ، این است که ما می‌توانیم ضمن طراحی پروتکل‌های امنیتی بالا به کمک این دو ابزار، ضریب امنیت محیط مورد نظر شما را در حد ایده‌آل و غیر قابل نفوذی بالا برده و شما را از نقطه نظر امنیت مکانی آسوده خاطر نماییم. ضمن آن که برای نصب دزدگیر و دوربین به صورت یک پکیج مشترک، آفرهایی نیز برای شما در نظر گرفته خواهد شد که فرایند افزایش امنیت را مقرون به صرفه خواهد کرد.

شرکت نصب دوربین مدار بسته رشت

اگر در فکر نصب دوربین مدار بسته در رشت هستید و نمی‌دانید که از کجا شروع کنید و از چه کسی کمک بگیرید، بهتر است همین الان با مشاوران مجموعه بک آپ تماس بگیرید. مشاوران ما با صبر و حوصله فراوان به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد و تیم متخصصان ما در تمام مراحل سعی می‌کنند که در راستای آنچه شما می‌خواهید حرکت کنند تا نتیجه دلخواه شما حاصل شود.

تعرفه و هزینه نصب دوربین مداربسته رشت

ما به خوبی می‌دانیم که تعرفه و هزینه‌ نصب دوربین مدار بسته در رشت ممکن است برای برخی از شما دغدغه محسوب شود؛ به همین جهت علاوه بر تلاش در جهت کاهش مصرف مواد پر هزینه مانند کابل و… برنامه‌هایی نیز برای پرداخت اقساطی شما ترتیب داده‌ایم که در صورت ضرورت بتوانید پرداخت خود را به صورت اقساطی انجام دهید. بنابراین درنگ نکنید و همین حالا با هر شرایط مادی که دارید، با ما ارتباط برقرار کنید.

اگر در حال فکر کردن به نصب دوربین مدار بسته یا دزدگیر اماکن هستید و حتی اگر تصمیم نهایی خود را نگرفته‌اید، استفاده از مشاوره رایگان ما برای شما قطعاً مفید خواهد بود. با نشستن و فکر کردن درباره این موضوع هیچ نتیجه نهایی حاصل نخواهد شد! بنابراین بهتر است با ما تماس بگیرید و ارتباط اول را ایجاد کنید. ما می‌توانیم بسته به خواسته شما به صورت تلفنی یا حضوری برای مشاوره در خدمت شما باشیم و شما را در راه رسیدن به این مقصود راهنمایی کنیم.

شماره تماس: 09111365431
شماره تماس: 01332725975

[elfsight_whatsapp_chat id="2"]

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
[elfsight_whatsapp_chat id="2"]