آنتی ویروس اف سکیور

آنتی ویروس اف سکیور

اف سکیور شرکتی معتبر و قدرتمند در کشور فنلاند می باشد که از سال ۱۹۸۸ در زمینه تولید محصولات امنیت سایبری از جمله آنتی ویروس فعالیت دارد.

 عصر اطلاعات رقابت بین تجارت ها، سازمان ها و دولت ها را وارد مرحله جدیدی کرده است. افراد چه در درون سازمان ها و چه در بیرون از سازمان ها در معرض سو استفاده اطلاعاتی قرار دارند. به همین منظور برای حفظ اطلاعات خود تلاش و هزینه های بسیار زیادی را متقبل میشوند زیرا حیات خود، سازمان خود و در ادامه امنیت کشور خود را در خطر میبینند.

آنتی ویروس
چرا اف سکیور

چرا اف سکیور ؟

شاید کمتر کمپانی امنیتی در دنیا وجود داشته باشد که به اندازه اف سکیور به پیچ و خم های مسیر آشنا باشد.این کمپانی به ده ها هزار سازمان و میلیون ها نفر در دنیا خدمت رسانی می کند و  با دارا بودن بیش از ۱۰۰۰ کارمند و ۲۵ دفتر رسمی و لابراتور در سراسر دنیا همواره در جستجوی نوآوری و ارائه راهکار های نوین امنیتی می باشد.

ویروس ها

هنوز هم ویروس ها از بزرگترین تهدید هایی هستند که میتوانند از روش های مختلف سیستم های شما را آلوده کنند و  آنها را از کار بیندازند،اف سکیور روی این تهدید تمرکزی ویژه دارد و با حفظ کارایی سیستم آن را امن نگه می دارد.

  • مقابله با انواع ویروس های شناخته شده و شناخته نشده توسط هوش مصنوعی
  • کمترین تاثیر برروی کارکرد سیستم و باعث کندی کامپیوتر نمی شود
ویروس کشی
باج افزار ها

باج افزار ها

باج افزار ها در صدر خطرناکترین تهدید ها قرار دارند، هنوز کابوس باج افزار هایی مثل cryptowall  فراموش نشده است.بد افزار هایی که به ویژه سیستم های داده ای سازمان های بزرگ را هدف قرار می دهند و بعد از قفل کردن داده ها تنها در صورت دریافت باج از قربانیان آنها را آزاد می کنند.اف سکیور بخش ویژه برای نبرد با باج افزار ها در نظر گرفته است و امنیت داده های شما را تضمین می کند.

  • بالاترین سطح شناسایی و جلوگیری از باج افزارها "Ransomware"
  • مقابله با نفوذ برنامه ها و اپلیکیشن های مخرب
  • برقراری امنیت هنگام جستجو در اینترنت و وب گردی

حفاظت بیشتر

این روز ها سیستم های امنیتی چیزی بیشتر از تنها ویروس کش یا فایروال هستند ، اف سکیور علاوه بر محافظت در برابر ویروس ها یا بد افزار ها مراقبت های دیگری نیز چاشنی کار خود کرده ، با تهیه نسخه اورجینال این آنتی ویروس با برخورداری از ویژگی های زیر یک محیط امن و روان را تجربه خواهید کرد.

  • قابلیت بانکداری امن
  • کنترل کودکان - اعمال محدودیت در زمان و موارد استفاده از کامپیوتر و اینترنت
  • برقراری امنیت هنگام جستجو در اینترنت و وب گردی
حفاظت از اطلاعات

پیشنهاد بک آپ

این سه بخش تنها گوشه ای از توانایی های آنتی ویروس اف سکیور هستند ، برای آشنایی بیشتر با “اف سکیور” میتوانید اینجا را ببینید.

ما در بک آپ سالها تجربه برقراری امنیت سیستم ها در قالب شبکه یا سیستم های مستقل را داریم ، و بنا بر این تجربه و بررسی های کارشناسانمان و با در نظر گرفتن شرایط گوناگون مانند قیمت ها ، کارایی و پشتیبانی ، آنتی اف سکیور را به مشتریان مان پیشنهاد می کنیم.

پشتیبانی

شرکت “پشتیبان شبکه امن ” با نام تجاری “بکاپ” نمایندگی فروش و پشتیبانی نرم افزار امنیتی “اف سکیور” را در استان گیلان به عهده دارد،تا هم استانی های عزیز راحت تر این نرم افزار را تهیه کنند و از پشتیبانی های ما استفاده کنند . ما از ابتدای کار، در طول مسیر و پس ازخرید همواره پاسخگو شما هستیم.شما میتوانید از راه دور ، مثلا تلفنی یا قسمت چت وبسایت و با نظارت مستقیم مدیر مجموعه مشکلاتتان را برطرف کنید یا در خواست حضور کارشناس ما در محل کارتان (هر جای استان گیلان) را بدهید.

پشتیبانی
بستن منو
×
×

سبد خرید