زیر ساخت شبکه

شبکه

زیرساخت شبکه با کیفیت راحتی کارتان را تضمین میکند

کابل شبکه

زیرساخت شبکه ( شبکه ی کابلی )

اکثر کارخانجات با توجه به نیاز خود یک سیستم حسابداری و مالی دارند و این سیستم به یک کامپیوتر مرکزی به نام سرور متصل می باشد. برای اینکه برای سیستم مرکزی و اطلاعات حسابداری شما مشکل پیش نیاید و در امنیت خاطر کار خود را ادامه دهید شرکت بکاپ کلیه خدمات سرور و زیر ساخت شبکه و مجازی سازی را برای شما آماده سازی می کند و از روشهای نوین برای بکآپ گیری استفاده می کند.

 برای اینکه یک سیستم امنیتی سریع و امن داشته باشید ، اولین و مهمترین اصل داشتن یک زیر ساخت با کیفیت و متناسب با نیاز خودتان می باشداگر زیر ساخت شبکه درستی پیاده سازی کنید خیلی راحت تر میتوانید تجهیزات مدرن را نصب کنید و بر عکس اگر زیر ساخت شبکه تان بدون طراحی اصولی پیاده سازی شود به مشکلات زیادی بر می خورید.

انتخاب تجهیزات یکی از مقوله های حساس و بسیار مهم می باشد “بکآپ” سعی دارد با مقایسه بهترین برند ها و تحلیل نیاز های شما بهترین پیشنهاد را برای شما فراهم نماید.

کارشناسان “بک آپ” طراحی دقیق و متناسب با نیاز های شما فراهم میکنند ، تا در آینده برای ارتقا شبکه خود هیچ مشکلی نداشته باشید.و قبلاز اجرای کار تصویری درست از چیزی که بدست می آورید داشته باشید.

شرکت بکآپ با داشتن نیروی متخصص و کارآمد تحصیل کرده در زمینه طراحی و اجرای زیر ساخت شبکه که یکی از عوامل مهم در داشتن یک شبکه کارا و بدون نقص می باشد در این حوزه تمام تلاش خود را مبذول دارد تا خواسته های مشتریان را به نحو احسن انجام دهد.

مشاوره شبکه

پشتیبانی

بعد از اینکه زیر ساخت شبکه کابلی را ساختیم ، همواره کیفیت آنرا تضمین میکنیم و هر زمان که نیاز به تعمیر،نگهداری یا پشتیبانی داشته باشید در هر جای استان گیلان که باشید ، به صورت تلفنی، از طریق چت یا بصورت حضوری در خدمتتان هستیم.

پشتیبانی
بستن منو
×
×

سبد خرید