مشاوره ، نصب و پشتیبانی

دپارتمان آی تی

ما تمامی راهکار های IT مورد نیازتان را طراحی و پیاده سازی میکنیم

با توجه به استفاده روز افزون از کامپیوتر ها و شبکه ها در دنیا ی امروز که امروزه بخش بزرگی از نیازهای شخصی و کاری ما با استفاده از این موارد انجام می شود. مشکل اصلی شرکت ها نداشتن مسئول آن و متخصص در کلیه ی زمینه می باشد. از این رو ما بر آن شدیم که بتوانیم مشکلات کامپیوتری شما را حل کرده تا شما روی کارتان تمرکز کنید. شرکت بکآپ با داشتن خدمات متنوع و کارشناسان معتبر و متخصص کلیه ی امور مربوط به تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ ، راه حل شبکه و آنتی ویروس های اورجینال آماده خدمات رسانی به شما دوستان عزیز می باشد.

یک زیر ساخت پیشرفته و کار آمد IT ، امروزه از بخش های اجتناب ناپذیر هر سیستمی است.مدیران موفق اشتباه گذشته را تکرار نمیکنند و بجای هزینه اضافی برای بخش های مختلف IT ، یک سامانه یکپارچه IT با مدیریت افراد متخصص را جایگزین میکنند.از خرید و نصب سخت افزار ها تا برقراری شبکه ها و بستر مناسب اینترنت یا نرم افزار های مورد نیار برای هر بخش ، همه در کنار هم و توسط بخش مجزای IT اجرا و ارزیابی میشود.

راه کار های آی تی
لوگو بک آپ

چرا بک آپ؟

شرکت “پشتیبان داده ایمن” با نام تجاری بک آپ سالهاست که مشغول طراحی و پیاده سازی بخش آی تی ِ ارگانها و کسب و کار ها ی گوناگوندر سطح استان می باشد.تجربه ما در اجرای زیر ساخت های شبکه ، دوربین های مدار بسته ،سخت افزار های ساده و پیچیده کامپیوتری و بستر های نرم افزاری متناسب،در کنار برآورد های اقتصادی کارشناسان ما از نیاز ها و بودجه مشتریان ضامن رضایت شما است.

مشاوره

در واحد مشاوره گروه بکآپ شما قادر خواهید بود تا با استفاده از تماس تلفنی، چت تصویری، نرم افزار anydesck و سایر راه های ارتباطی دوطرفه از کارشناسان ما مشاوره و راهنمایی دریافت نمایید.

اولین بخش کار ما ، مشاوره و هم نشینی با شما است.هر زمان که شما بخواهید میتوانید از طریق فرم تماس با ما جلسه ای را ترتیب دهیم، تا باهم نیاز های سامانه IT شما را بسنجیم ، برآورد های اقتصادی را انجام بدهیم و چشم انداز اولیه پروژه را تهیه کنیم.شما میتوانید از کاتالوگ قطعات سخت افزاری دلخواهتان دیدن کنید.با کارشناسان ما ملاقات کنید یا از قیمت ها باخبر شوید تا بتوانید تصمیم درست را بگیرید

طراحی آِِی تی شرکت ها

طراحی

پس از مشاوره اولیه اگر تمایل به همکاری با مجموعه بک آپ را داشته باشید، وارد فاز اجرایی میشویم .اولین بخش از فرآیند اجرا طراحی همه جانبه سیستم مورد نیاز شما بر اساس چشم اندازیست که در مرحله قبل تهیه کرده ایم،با در نظر گرفتن زیرساخت های مورد نیاز،تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری و نیاز های احتمالی آینده شما ، سیستمی را طراحی میکنیم ،اشکالات احتمالی را می سنجیم و در نهابت با نظر شما آماده اجرا میشویم.

اجرا

با شروع فاز اجرا ، کارشناسان و تکنسین های بک آپ با توجه به زمان مشخص شده برای اجرا ، پروژه را با نظارت مستقیم مدیر مجموعه پیش میبرند و بصورت مداوم بررسی های لازم را اعمال میکنند و گزارش فاز اجرایی را در اختیار شما قرار می دهند تا در صورت بروز اشکال یا نیاز به تغییر به سرعت اقدام های لازم انجام شود.

پیاده سازی سیستم آی تی

تعمیرات

تعمیرگاه مجهز ما با کمک گیری از تعمیرکاران زبده ، برای همه محصولاتی که در اختیارتان قرار می دهیم همواره فعال خواهد بود.در صورت بروز مشکل در کمترین زمان تعمیرات نرم افزار ی یا سخت افزاری انجام می شود تا سامانه اطلاعاتی شما همیشه پابرجا باقی بماند.

شما میتوانید ویدیویی از پروژه های اجرایی ما را اینجا  ببینید ، همچنین ما با این مشتریان همکاری کرده ایم.

پشتیبانی

قسمت اصلی کار ما ، بعد از برقرای سیستم آی تی شما شروع می شود.پشتیبانی حضوری و آنلاین ما ۲۴ ساعته در دسرس شما خواهد بوددر صورتی که نیاز به حضور کارشناس ما در محل باشد در کمترین زمان و تمامی شهر های استان گیلان در خدمتتان خواهیم بود.همچنین شما میتوانید تلفنی ای از طریق بخش چت وبسایتمان مشکل های خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

پشتیبانی

مشتریان ما در بخش آی تی

بستن منو
×
×

سبد خرید