تعمیرات سخت افزار

تعمیرات سخت افزار

مهم نیست از چه برندی استفاده می کنید ، ما تعمیرات سخت افزاری شما را انجام خواهیم داد

تیم نرم افزاری و سخت افزاری بکآپ با توجه به دانش و تجربه کاری اعضای خود پشتوانه ای امن برای متقاضیان این بخش است. آنچه ما میخواهیم پشتیبانی مداوم از مشتریان خود است. شما در زمینه مشکلاتی که در زمینه نرم افزار و سخت افزار از قبیل تعمیرات موبایل و تبلت و لپ تاپ برایتان پیش می آید می توانید روی این تیم حساب ویژه ای باز کرده و گروه بکاپ را یک همراه مطئن و متخصص برای خود بدانید.

کلیه قطعات معیوب و تعویض شده به مشتری تحویل داده می شود.

منشور اخلاقی بک آپ در امور تعمیرات لپ تاپ و کلیه سیستم های تعمیراتی اول صداقت سپس مهارت می باشد.

بعد از تعمیرات کار ما با شما تمام نمی خود و من آنچه را که ارائه داده ایم تا مدت مشخصی ضمانت می کنیم .

 

سخت افزار

هر برندی که داشته باشید ما تعمیرات سخت افزاری آن را بر عهده خواهیم گرفت

تعمیرات کامپیوتر

تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ

مهم نیست کامپیوتر یا لپ تاپ شما از کدام برند و یا کمپانیست .تیم بک آپ تعمیرات لپ تاپ، تبلت، کامپیوتر، بورد و تعویض انواع پورت و چیپست به صورت تخصصی با تجهیزات پیشرفته را از تمام برندها انجام می دهیم. تعمیرگاه بک آپ حافظ منافع مشتریان در امور تعمیرات لپ تاپ بصورت کاملا تخصصی در کارگاه های مجهز و مشاوره کامل و با صداقت در خصوص تعمیرات است.زمان را از دست ندهید و با ما تماس بگیرید و مشکل سخت افزاریتان را مطرح کنید.

تعمیرات موبایل

موبایل شما روشن نمیشود ؟ باطری موبایتان شارژ از دست می دهد ؟ میخواهید تلفن همراهتان را به نسخه های جدید اندروید یا آی او اس آپدیت کنید ؟ نگران چه هستید ما تمام خدمات نرم افزاری و سخت افزاری تلفن همراهتان را به عهده میگیریم. کافیست با ما تماس بگیرید و مشکلتان را با ما در میان بگذارید . تعمیرگاه بک آپ با گروهی متخصص و حرفه ای و در محیطی با تجهیزات پیشرفته درکمترین زمان مشکلات شما مشتریان گرامی را برطرف خواهند کرد .

پشتیبانی

زمانی که سخت افزار شما را تحویل دادیم کار ما به پایان نمیرسد . بک آپ کلیه تعمیرات سخت افزار خود را تا مدت مشخصی برای شما مشتریان گرامی ضمانت می کند . برای اطلاع بیش تر از طریق گفتگوی آنلاین یا تماس با ما  اقدام کنید .

پشتیبانی
بستن منو
×
×

سبد خرید