نحوه ی انتقال مخاطبین از آی او اس به اندروید

نحوه ی انتقال مخاطبین از آی او اس به اندروید

همیشه انتقال مخاطبین گوشی یکی از مشکلات اساسی کاربران تلفن همراه بوده است. اگرچه که ذخیره مخاطبین در سیم کارت تا حدود زیادی مشکل را برطرف میکند ، اما از آنجایی که این ظرفیت محدود است ، برای افرادی که مخاطبین زیادی دارند کاربردی نیست.

اگر شما یکی از کاربران گوشی آیفون بوده باشید و حال یک گوشی اندرویدی خریداری نموده اید ، انتقال مخاطبین بین این دو سیستم عامل شاید تاحدودی برایتان مشکل باشد .

ما در این آموزش قصد داریم انقال مخاطبین از گوشی آیفون به گوشی اندرویدی را آموزش دهیم ، پس با ما  همراه باشید .

 

آموزش انتقال مخاطبین از آی او اس به اندروید :

  • ابتدا وارد تنظیمات گوشی آیفون ، وسپس وارد iCloud شوید. در اینجا تیک گزینه Contact را بزنید تا مخاطببین گوشی شما در فضای ابری آیفون ذخیره گردد .

انتقال مخاطبین

  • حال به سایت  iCloud.com بروید و اپل آیدی خود را وارد کنید .

انتقال مخاطبین

  • سپس وارد بخش Contacts شوید تا مخاطبین خود را مشاهده کنید .

انتقال مخاطبین

  • بر روی علامت چرخ دنده (پایین گوشه سمت چپ ) بزنید تا منو به نمایش در آید . سپس اول بر روی Select All بزنید تا همه ی مخاطبین انتخاب شوند ،حال بر روی عبارت Export vCard بزنید . یک مسیر را انتخاب کنید تا از مخاطبین شما خروجی گرفته شود.

 

شاید برایتان مفید باشد : چگونه مشکل ویبره نخوردن گوشی آیفون را برطرف کنیم ؟

  • در نهایت کافی است فایل Vcard که خروجی گرفتید را به گوشی اندروید انتقال دهید و در گوشی اندرویدی وارد Contact شوید و بر روی import بزنید و فایل را انتخاب کرده و ok  کنید .

اینگونه شما می توانید به راحتی مخاطبین گوشی آیفون خود را به اندروید انتقال دهید . چنانچه راجع به این آموزش سوالی داشتید در بخش نظرات یا پرسش و پاسخ مطرح کنید .

به اشتراک بگذارید ...

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

کارت